افزایش سرعت توسعه بخش معدن و صنایع معدنی با مثلث کرباسیان، شریعتمداری و ربیعی

download (2)
استراتژی جدید توانمند کردن کارکنان بجای کنترل کردن آنها
آگوست 12, 2017
222
دکتر سالاری(استاندار بوشهر): هیئت دولت طرح ساماندهی کالای همراه ملوان استان بوشهر را تصویب کرد
آگوست 14, 2017
Untitled-1

اعضای هیات مدیره خانه معدن ایران معتقدند که ترکیب آقایان کرباسیان، شریعتمداری و ربیعی می تواند سرعت توسعه بخش معدن و صنایع معدنی در کشور را شدیدا افزایش دهد.

محمدرضا بهرامن گفت: خوشبختانه رئیس جمهور محترم یکی از بهترین گزینه های موجود را برای اداره وزارت اقتصاد به مجلس معرفی کردند که نشان می دهد، تیم اقتصادی دولت بر آن شده تا ضمن ایجاد اصلاحات اساسی زمینه را برای حضور بخش خصوصی ایران در بازارهای جهانی فراهم آورد.
او گفت: با توجه به عملکرد جناب آقای مسعود کرباسیان در گمرک و شفاف سازی این نهاد مهم اقتصادی، پیش بینی می کنیم، ایشان با رای خوبی از مجلس به عنوان وزیر اقتصاد معرفی شده و ضمن ادامه راه اقداماتی اصولی صورت گرفته در زمان آقای طیب نیا، سیاستگذاری های اقتصادی را به سمت اقتصاد رقابتی و غیر انحصاری پیش برند.
بهرامن ضمن تقدیر از زحمات علی طیب نیا، وزیر اقتصاد دولت یازدهم افزود: خوشبختانه تیم وزارت اقتصاد در چهار سال گذشته عملکرد مناسبی از خود نشان داد که معتقدیم با ورود آقای کرباسیان به عنوان مدیری مجرب، جسور، توسعه گرا و یار بخش خصوصی راه توسعه اقتصادی هموارتر از گذشته شود.
او افزود: هیات مدیره خانه معدن ایران بر این باور است که مثلث آقایان کرباسیان، شریعتمداری و ربیعی قادر است تا علاوه بر بهبود فضای کسب و کار و حذف قوانین و مقررات مزاحم، بخش معدن و صنایع معدنی کشور را رونق داده و زیر ساخت های لازم برای داشتن تولیدی رقابتی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ایجاد اشتغال و تولید صادرات گرا را به وجود آورند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*