درباره ما


توسعه صنعتی و کم کردن فاصله تکنولوژی میان کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، زمانی محقق می شود که روابط میان این جوامع گسترش یابد. لذا افزایش روابط تجاری میان کشورها، موجب رونق و سرعت بخشیدن به صنعت و اقتصاد هر کشوری می گردد که این امر در گروی افزایش تعامل میان صادرکنندگان و واردکنندگان جوامع می باشد. در این راستا گروه تولیدی بازرگانی صنایع متحد جفره، از سال 1380 در زمینه فعالیت های گمرکی نظیر واردات، صادرات و ترخیص کالا مشغول به فعالیت بوده است. این مجموعه با اتکا به تجربه و بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب در زمینه های بازرگانی، مالی و حقوقی، افتخار خدمت رسانی در گستره وسیعی از فعالیتهای بازرگانی را برای مشتریان خود دارد و با تاسیس شرکت کشتیرانی سیـراف دریـا لیـان، تولیدی مبـل و ام دی اف نشیمن لـوکـه لیان، مجتمع آزمایشگاهی نیـروگسترلیـان و تاسیس آب معدنی دیور، علاوه بر ایجاد اشتغال، خدمات و محصولات خود را برای طیف وسیعی از مشتریان عزیز گسترش داده است.

استفاده از مدیریت متمرکز، نیروی متخصص و باتجربه، بهره گیری از اطلاعات روز دنیا، مطابق با آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی وگمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان حـوزه های بـانکی، بیمه، حمل و نقل و حقوق بـازرگانی، این مجموعه را قـادر ساخته تا به نحو مطلوب و در حداقل زمان، هرگونه عملیات تجاری نظیر واردات، صـادرات و ترخیص کـالا و نیز مشـاوره در امر تجارت را تحت پوشش خود قرار دهد. همکاری نزدیک این مجموعه با سازمان بازرگانی، کشتیرانی ها، شرکت های بازرسی، آزمایشگاه ها و دیگر سازمان های وابسته جهت ترخیص کالا و همچنین با عقد تفاهم نامه با شرکت ها و مجموعه های قدرتمند در فعالیت های مربوط به استریپ و ترانزیت کالا ، شرایط مناسبی جهت تسریع در روند امور ترخیص و تحویل کالا ایجاد نموده است ، انواع خدمات گمرکی شامل ترخیص کالا، مشاوره تجارت بین الملل، مشاوره امور گمرکی و آئین نامه های اجرایی، تامین مواد اولیه، حمل و نقل و ترانزیت بین الملل، ثبت سفارش خرید کالا، بخشی از توانمندی های گروه بازرگانی جفره می باشد.
ما در گروه بازرگانی جفره علاوه بر بهره مندی از نیروی متخصص در تجارت بین الملل، دارای شعب عملیاتی در بندرعباس، بوشهر، تهران، دبی و چین هستیم به علاوه همکاری نزدیک ما با سازمان های مرتبط، برگ برنده ما در خدمت رسانی به شماست. گروه بازرگانی جفره افتخار دارد تا در کلیه مراحل جهت مشاوره رایگان به منظور یک تصمیم درست در کنار شما عزیزان باشد. هدف ما افزایش آگاهی شما در انتخاب یک تصمیم مناسب و صرفه جویی در زمان و هزینه ها برای شماست و برای این منظور از ابتدا تا انتها در کنار شما ایستاده ایم.

گواهینامه های ما

  • home_mining_client5
  • home_mining_client4
  • home_mining_client3
  • home_mining_client2
  • home_mining_client1